З 24 лютого 2022 року в області пролунало майже 3 тисячі повітряних сирен. Про це стало відомо з інфографіки UA War Infographics.

За понад 600 днів повномасштабного вторгнення протяжність тривог у Харківській області становила 99 днів 18 години та 11 хвилин. Таким чином, вона увійшла у топ-5 найбільш «тривожних» областей за протяжністю. Довше тривога лунала лише на Луганщині та АР Крим, а також Донецькій та Запорізькій областях.

Повітряні тривоги в Україні / Інфографіка: UA War Infographics

Де відстежити сигнали тривоги:

Карта тривог

Відстежувати сповіщення про загрозу ракетних ударів можна за допомогою інтерактивних карт тривоги в Україні:

Додатки:

Додаток «Повітряна тривога» попереджає не лише про повітряну тривогу, а й про хімічну і радіаційну небезпеку та інші загрози. Він доступний як для смартфонів, так і для ПК та ноутбуків.

Також можна скористатися додатками У-небо. Повітряні тривоги та Карта тривог України для відстежування сигналів тривоги.

Читайте ще

Повітряні тривоги подовжилися через дозаправлення російських винищувачів у повітрі — Ігнат. Російська армія відпрацьовує дозаправлення своїх літаків у повітрі, через що повітряні тривоги в Україні стали тривати по 2,5–3 години, повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемаратону.