Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава запустить ринок із гуманітарного розмінування через систему Prozorro.

«Україна запустить ринок послуг із гуманітарного розмінування через Prozorro. Зокрема розробляємо механізм компенсації аграріям та стратегічним підприємствам витрат за розмінування», — сказав очільник уряду.

За його словами, працюватиме це таким чином: якщо аграрна або інша компанія через Prozorro закуповує послугу розмінування, то вона отримує цю послугу та відповідний сертифікат від офіційно ліцензованого оператора. Тоді держава буде повністю або частково компенсувати витрати.

Він також додав, що на наступний рік на розмінування територій України закладено 2 мільярди гривень.

«Це має суттєво прискорити процес очищення земель там, де це можливо. У проєкті бюджету на 2024 рік ми заклали 2 млрд грн на гуманітарне розмінування», — сказав Денис Шмигаль.

Читайте також

  • На Харківщині розмінували понад 141 гектар територій протягом тижня.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!