Одного з пацієнтів сьогодні випишуть з лікарні, ще двоє знаходяться у вкрай важкому стані.

Станом на ранок 25 жовтня у лікарні залишається 14 постраждалих внаслідок ракетного удару по терміналу «Нової пошти» 21 жовтня. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«У реанімації знаходиться 7 пацієнтів, двоє з них у вкрай важкому стані, проте вони вже почали дихати без підтримки  апаратів ШВЛ», – ідеться в повідомленні. 

6 постраждалих продовжують лікування в хірургічному відділенні. За даними лікарів, вчора двом пацієнтам було проведено планові операції. Їхній стан – стабільний.  

Також у ХОВА розповіли, що одного з пацієнтів, який перебуває в травматологічному відділенні, сьогодні випишуть з лікарні.

Нагадаємо, всі поранені — чоловіки від 19 до 48 років. В основному вони отримали поранення грудної та черевної порожнин, а також кінцівок.

Удар по терміналу «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, – сказали у пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Читайте також

  • Нова Пошта оприлюднила список загиблих внаслідок ракетних ударів по терміналу в Коротичі