В Україні 300 тисяч дітей не можуть нормально навчатися, бо не мають власного ноутбука.

Учням середніх та старших класів Харківщини передали ноутбуки для навчання. Їх розділили між дітьми із вразливих категорій населення: переселенцями, дітьми з інвалідністю, з малозабезпечених сімей, дітьми, позбавленими батьківського піклування. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації. 

Усього українським школярам було передано майже 39 тисяч ноутбуків. Окрім учнів Харківщини гаджети отримали також діти Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей.

Довідка

У Мінцифри повідомили, що ноутбуки діти отримали в межах Коаліції девайсів — її створила Мінцифра і МОН разом із Фундацією Олени Зеленської, щоб забезпечити учнів технікою. Загалом у межах програми українським школярам передали понад 45 тисячі девайсів.

Нагадаємо, Уряд ухвалив постанову, аби виділити кошти на облаштування бомбосховищ у школах регіонах протягом 2024 року. Цьогорічна субвенція на їхній ремонт та будівництво становить 2,5 мільярда гривень. Ці гроші підуть для закладів загальної середньої освіти, які працюють за дистанційною та/або змішаною формою навчання. 

Читайте також

  • У Харкові завершили будівництво першої підземної школи — фото.
  • Школярі сіл Харківщини отримають нові ноутбуки — Міносвіти.