Ще більше як 700 домівок залишаються без електроенергії.

Енергетикам вдалося повернути світло для 218 жителів Золочева, які були знеструмлені через обстріл РФ 15 березня. Про це повідомили у Харківобленерго.

«Також у суботу фахівці Харківського високовольтного РЕМ виконали ремонт підстанції, яка зазнала пошкоджень через обстріл у п’ятницю. Після цього фахівці Золочівського РЕМ відремонтували повітряну лінію 10 кВ, оглянули другу лінію та змогли заживити 1420 споживачів», – ідеться в повідомленні.

Наразі без світла у селищі залишаються ще 718 будинків. Причиною цього є знеструмлення двох високовольтних ліній, які намагатимуться оглянути найближчим часом, повідомляють енергетики.

Довідка

О 16:20 15 березня російські війська здійснили ракетний обстріл Золочева на Харківщині за допомогою ракет С-300. Постраждалих внаслідок цього удару немає. У поліції Харківщини зазначили, що попередньо удар був нанесений керованою авіабомбою.

Внаслідок удару було повністю знищено приміщення гуртожитку та приміщення пункту екстреної медичної допомоги у Золочеві. Також зазнало пошкоджень приміщення Золочівської лікарні.

Крім того, ракетним обстрілом були знищені 2 автомобілі бригади швидкої медичної допомоги, а ще 2 автомобілі зазнали часткових ушкоджень.

Читайте також

  • Російські військові не вели штурмових дій на Куп’янському напрямку
  • Через наступ добровольців, РФ доведеться обирати між втратами — ISW