Наразі в регіоні ведуться роботи з відновлення електропостачання в посиленому режимі. Цього місяця готуються поновити світло майже 4 тисячам мешканцям Харківської області.

Нагальною проблемою залишається розмінування ліній електропередач. У квітні фахівці «Харківобленерго», завдяки роботі піротехніків, змогли полагодити 72 км пошкоджених магістралей та відновити електропостачання до 3 населених пунктів Балаклійської громади. Світло отримали понад 2100 споживачів.

Наразі над відновленням світла на Харківщині працюють 64 бригади «Харківобленерго». У відомстві зазначають, що темпи відновлення світла збільшаться за сприятливих погодних умов.

«У травні плануємо подати світло 3500–4000 абонентів області. Як і планували, незабаром відновимо електропостачання до Гракового Чугуївського району. Також маємо амбітні плани вже в травні подати світло до Руської Лозової», — поділився планами перший заступник Голови правління, технічний директор «Харківобленерго» Олексій Ганус.

Також для посилення піротехнічних підрозділів Харківщина отримала машини MV–4. Найближчим часом на потреби саперів передадуть ще 2 спецавтівки MV–10.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.