На Харківщині продовжуються роботу по відновленню комунікацій, зокрема в Старому Салтові розпочали підключати газ, в селі Коробочкине поновлюють світло, а в Харкові ремонтують пошкодження на трубопроводах. 

У Старому Салтові почали підключати газ 

Вже вдалось підключити газ до перших кількох десятків будинків Старого Салтова Чугуївського району.

Наразі замінено кілька зруйнованих снарядами ділянок розподільних мереж, встановлено нове обладнання на них, розпочалися перші пуски газу в оселі.

Відновлення газопостачання в Старому Салтові / kharkivoda.gov.ua

У селі Коробочкине Чугуївського району поновлюють світло

За даними АТ «Харківобленерго» вже відремонтовано п’ять трансформаторних підстанцій. Пошкодження ліній та електрообладнання сягало 80%. Наразі у селі заживлено 634 абоненти з 1311.

Роботи з відновлення електропостачання у селі тривають. Наразі енергетики чекають поки сапери обстежать іншу ділянку території, після чого проведуть ремонтні роботи на високовольтних лініях.

Паралельно фахівці Чугуївського РЕМ працюють над відновленням електропостачання у с. Леб’яже та Юрченкове Чкаловської громади.

Також за вихідні, електрику отримали 36 споживачів села Черкаські Тишки Харківського району, 174 абоненти Ізюмі, відновлено електропостачання 24 споживачам села Підлиман та 79 осіб в селі Шестакове.

Відновлення світла у селі Коробочкине / https://t.me/kharkivoda

У Харкові за минулий тиждень усунули 71 аварійну ситуацію на трубопроводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» за минулий тиждень усунули 71 аварійну ситуацію на трубопроводах.

Також аварійники ліквідували 14 поривів на трубопроводах. Зокрема, левову частину робіт було виконано у Салтівському районі. Там бригади відремонтували ділянку водоводу на вул. Леся Сердюка і замінили 6 метрів аварійних мереж на вулиці Валентинівська. 

Усунення аварійних ситуацій на трубопроводах / t.me/citykharkivua