У США вийде фотокнига про війну в Україні «Невблаганна мужність: Україна і світ у стані війни». Автор обкладинки пресофіцер полку «Азов» Дмитро Козацький.

Про це повідомляє видання «Детектор медіа» з покликанням на редактора видання Майкла Едрінгтона.

До книги увійдуть світлини найкращих фотожурналістів світу: Керол Гузі, Лінсі Аддаріо, Юстини Мєльнікевич, Поли Бронштейн, Свет Жаклін та багатьох інших. 

Редактор зазначив, що мета книги – підвищувати та підтримувати обізнаність про війну в Україні. Показати руйнування та втрати нашої країни та стійкість народу.

«Ідея книги виникла у кількох із нас під час обговорення з Керол Гузі, яка є моїм дорогим другом протягом багатьох років. Вона була там, висвітлюючи війну, і відчула, що якби ми хотіли написати книгу, є багато справді чудових фотожурналістів, які могли б зробити свій внесок. Ми хотіли щось зробити та показати правду, і ми це робимо через фотографії», — розказав Едрінгтон.

Книга/ukrainewarbook.com

За його словами, книга розповідає про події від початку повномасштабного вторгнення та до серпня із визнанням, що війна продовжується.

Видання створене українською та англійською мовами. На початку вписані слова з передмови посла України в США Оксани Маркарової, вступом від Пулітцерівського лауреата, президентського фотографа Девіда Х’юма Кеннерлі та есе відомого українського письменника Андрія Куркова. 

Презентація фотокниги та виставки до неї відбудеться 14 жовтня в Українському домі у Вашингтоні. Видання вже можна попередньо замовити, а офіційний продаж розпочнеться 25 жовтня.

Нагадаємо, що в цей же день у США та Британії випустять книжку 12-річної Єви Скалецької «Ви не знаєте, що таке війна: Щоденник дівчинки з України»