Очільниця Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер, під час поїздки в Україну, повідомила, що USAID надасть 55 млн доларів, аби допомогти Україні підготуватися до зими.

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі USAID.

Така допомога буде спрямована на підтримку ремонту та технічного обслуговування труб та іншого обладнання, необхідного для забезпечення теплом будинків, лікарень, шкіл та підприємств по всій Україні.

Від нової допомоги USAID безпосередньо отримають переваги до семи мільйонів українців у 19 регіонах. Агентство також надасть електрогенератори та альтернативні джерела палива для лікарень, центрів для внутрішньо переміщених осіб та притулків для соціально незахищених громадян, що допоможе забезпечити доступ українців до теплого житла взимку.

Допомога буде спрямована у регіони України, які постраждали від путінської війни, включаючи Чернігівську, Харківську, Київську, Миколаївську, Одеську, Запорізьку та Житомирську області.

У рамках цієї ініціативи USAID вже надало труби для опалення та інше обладнання, щоб допомогти відновити послуги для 22 000 людей у Києві, які втратили доступ до них через руйнування цивільної інфраструктури російськими військовими.

Зазначимо, що наприкінці вересня США затвердили новий транш військової допомоги для України на суму $1,1 млрд.