На сесії Генеральної асамблеї Організації американських держав Президент України Володимир Зеленський заявив, що росія примусово вивезла понад 1,6 мільйона українців.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

«Уже понад 1,6 млн українців примусово депортовані в росію. Вони розпорошені по території цієї держави, розкидані по віддалених регіонах росії. У багатьох із них відібрали документи, багато з них пройшли через страшні фільтраційні табори окупантів, де з них знущались і залякували. Це – люди. Але для росії це також ресурс», – сказав Зеленський.

Водночас Президент не сумнівається у перемозі України, єдине питання – скільки росіяни вбиватимуть та викрадатимуть українців, перш ніж визнати свою поразку.

росія відправила в Україну свою армію, щоб перетворити країну на свою колонію, однак мільйони українців стали на захист свободи та своєї держави.

«Ми робимо все, щоб якнайшвидше звільнити нашу землю, щоб якнайшвидше врятувати всіх наших людей від цього вторгнення. Ми робимо все, щоб поставити крапку у довгому переліку українських жертв, який створює росія», – зазначив лідер країни.

Нагадаємо, що Україна відмовилась від перемовин з путіним у відповідь за спробу анексії наших територій.