United24 створила ексклюзивну партію браслетів «Азовсталь.Символ незламності» з останньої довоєнної партії Азовсталі.

«Слово «Азовсталь» з власної назви заводу перетворилося на назву загальну – символ мужності та сили духу всього народу. Ми присвячуємо цей проєкт найнезламнішим людям світу – ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю. Кожному, хто вже сім місяців не здається, не складає рук, а вперто йде вперед, наближаючи українську перемогу», – каже міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Михайло Федоров/zedigital

Повідомляється, що саме з такої сталі в 1981 році була виготовлена шахта для запуску космічного корабля, у 2012-му – новий саркофаг на ЧАЕС. У 2022-му листопрокатний цех став одним із місць, де героїчно тримали оборону своєї сталевої фортеці захисники й захисниці Маріуполя.

Дизайн браслетів розроблений ювелірним домом SOVA з паракорду, на ньому вигравіювали герб України. Оскільки обсяг матеріалу невеликий, перша партія налічує 10 тисяч штук.

Усі виручені гроші з продажу браслетів підуть на закупку безпілотників для Армії дронів. Вартість виробу – 1500 грн. Придбати браслет можна на сайті United24, у мережі фірмових ювелірних магазинів або на сайті azovstal.u24.gov.ua.

Нагадаємо, що за п’ять місяців United24 зібрала $200 мільйонів.