Це підтвердило Міністерство закордонних справ України.

У Секторі Гази загинуло двоє українських дітей 2014 та 2017 років народження. Їх особи встановлені. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

«Співчуваємо батькам. Представництво України в м. Рамалла з’ясовує всі обставини трагедії та підтримує зв’язок із родичами», – повідомив Радіо Свобода речник МЗС Олег Ніколенко.

За даними Ніколенка, в Ізраїлі через бойові дії загинуло 19 українців та 1 вважається зниклим безвісти. У Секторі Гази наразі відомо про трьох загиблих.

Нагадаємо, 17 жовтня у Секторі Гази загинула 24-річна харків’янка Лейла Хіжи. Під час ракетного обстрілу жінка разом з донькою перебувала у будинку, в який влучив снаряд.

Довідка

Вранці 7 жовтня Ізраїль був атакований з боку Сектору Гази. Військові з радикального палестинського угруповання ХАМАС уразили центральні та південні регіони країни, випустивши, за їхніми даними, п’ять тисяч ракет. За даними місцевих ЗМІ, загинуло понад 150 осіб, а ще 1100 отримали поранення.

Крім того, бойовики з ХАМАС також проникли в Ізраїль через Сектор Гази по суші, морю та повітрю, використовуючи параплани. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що уражатиме у відповідь, і на території країни тривають бойові дії. Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що країна перебуває у стані війни.

У Харкові, як і в інших містах України, на знак солідарності на екрани міста вивели прапор Ізраїля.

«Сьогодні на знак підтримки та солідарності з ізраїльським народом на цифрові екрани міста виведений ізраїльський прапор», — додав мер Харкова Ігор Терехов.

9 жовтня ізраїльські військові віддали наказ про повну облогу Смуги Гази. Відомо про 1300 загиблих, близько 3300 осіб зазнали поранень. Доля 150 людей, викрадених і вивезених у Сектор Гази, невідома.

Міністерство закордонних справ України повідомило, що з ізраїльського міста на кордоні з Сектором Газа вдалося евакуювати українського хлопчика. Йому надали необхідну медичну та психологічну допомогу.

Читайте також

  • На знак солідарності у Харкові на екрани міста вивели прапор Ізраїля.