З 13 квітня в кінотеатрах виходить довгоочікувана стрічка «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча. Це другий повнометражний фільм українського режисера.

Фільм розповідає історію двох братів, які вирушають до Люксембургу на пошуки зниклого батька. Прем’єра кінокартини відбулася на Венеційському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь у конкурсі «Горизонти».

Головні ролі в стрічці зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» — брати Раміл та Аміл Насірови.

Антоніо Лукіч відомий за стрічкою «Мої думки тихі», яка отримала приз журі на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах, а також відзнаки Національної кінопремії «Золота Дзиґа» й Національної премії кінокритиків «Кіноколо».

«Якщо “Мої думки тихі” — це перший український фільм про високого чувака, то «Люксембург, Люксембург» — мабуть, перший український фільм про близнюків із міста Лубни. Це історія про двох хлопців, які намагаються зрозуміти, як влаштоване життя, спираючись на приклад свого батька. Один із братів вважає його за героя, а інший — намагається триматись якнайдалі від його кримінальної фігури», — розповідає про свій новий фільм Антоніо Лукіч.

  • В український прокат виходить документалка «Будинок зі скалок».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.