Можливість відновлення приміщення «Нової пошти» в Коротичі Харківського району після удару російською ракетою встановлять після будівельної експертизи, повідомив співзасновник підприємства Вячеслав Климов у інтерв’ю «Бабель».

«Такий висновок можуть зробити тільки спеціалісти після будівельної експертизи. Ми оптимістично налаштовані, що зможемо відновити цю будівлю. Скільки це нам коштуватиме ― не знаю. Подивимось», — каже Климов.

Удар по терміналу «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Семеро поранених перебувають у тяжкому стані, ще сім людей — у стані середньої тяжкості. За словами Синєгубова, постраждалі віком від 19 до 42 років. Вони отримали осколкові поранення та вибухові травми.

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, – сказали у пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Читайте також

Двох людей з легкими пораненнями виписали з лікарні. У харківському медзакладі залишається 14 поранених внаслідок російського ракетного удару по терміналу «Нової пошти» 21 жовтня.