Відтепер українці можуть звертатись за освітніми послугами в український освітній хаб, який відкрився у Лейпцигу.

Про це пишуть на сайті Osvita.ua. 

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, українські хаби за кордоном спрямовані на те, щоб надати можливість дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати затребувані навички на ринку праці для працевлаштування.

Освітній центр надасть можливість навчатися за українською програмою, опанувати IT-професії та актуальні навички на ринку праці, вивчати українську, німецьку та англійську мови – безкоштовно.

Окрім того, відвідувачі хабу дізнаватимуться про особливості проживання в Німеччині,  скористатися можливостями екскурсій та змістовного відпочинку, а також допомогу у працевлаштуванні.

Хаб працюватиме за підтримки найбільшого міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя.

Офіційний сайт українського освітнього хабу в Німеччині за посиланням.

Нагадаємо, що Google надасть стипендії для навчання п’яти тисяч українців. Компанія виділить 5 тисяч стипендій. Вони покриватимуть доступ та повну підтримку до навчання. Гроші на це у розмірі 3 млн євро виділив благодійний фонд Google.