Японський волонтер Фумінорі Цучіко відкриває новий безкоштовний заклад у Харкові.

Про це розповів Фумінорі на своїй сторінці в Instagram.

Нове кафе називатиметься «Фумі-кафе». Окрім цього, волонтер анонсував, що до початку наступного навчального року має запрацювати дитяча бібліотека.

Фумінорі Цучіко – 75-річний японський волонтер, який з початком великої війни спеціально приїхав в Україну аби допомагати тим, хто був вимушений жити в харківському метро, переховуючись від обстрілів. Разом з людьми певний час він жив у підземці – закуповував та роздавав продуктові набори та розважав дітей.

Після чого чоловік вирішив продати свій будинок в Японії та переїхати у Харків, на Салтівку. Тут, за допомогою благодійників з Японії та України, він відкрив волонтерське кафе, в якому і по сьогодні безплатно годує місцевих гарячими обідами.

«У Харкові мені подобається все. Тут дуже добрі люди. Я залишаюсь тут назавжди, бо хочу допомагати харків’янам. Слава Україні!» — кажечоловік.

Кафе під назвою FuMi Caffe розташоване у районі Салтівки, неподалік від станції метро «Героїв праці». Фумінорі орендує приміщення на місцевому ринку. У меню закладу є супи, борщ, каші, макарони, м’ясо, а також випічка: пиріжки, булочки, пампушки з часником і чай.

Читайте також

  • Зеленський нагородив японського волонтера з Харкова