Львівський BookForum 2022 оголосив програму. Цьогоріч він відбудеться з 6 по 9 жовтня у змішаному форматі: онлайн та офлайн. 

Основне завдання заходу – порушити питання покарання російських пропагандистів на рівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників та виконавців війни. 

На форумі виступатимуть: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ювал Ной Харарі, Джонатан Літтель, Ніл Гейман, Майкл Катакіс, Олександр Михед, Севгіль Мусаєва, Олена Стяжкіна, Вадим Карп’як та багато інших.

Упродовж чотирьох днів, вони дискутуватимуть на такі теми: 

  • розмови про те, як війна в Україні змінить Європу (Філіп Сендс, Тетяна Огаркова, Володимир Єрмоленко та Міша Ґленні);
  • про імперіалізм та ідентичність (Олена Стяжкіна, Абдулразак Гурна, Ігор Померанцев, Лідія Качо, Джон Лі Андерсон);
  • про пропаганду та покарання пропагандистів (Філіп Сендс, Бруно Масаеш, Пітер Померанцев, Люба Цибульська, Емма Вінберг).

З повною програмою Львівського Book Forum 2022 можна ознайомитися за посиланням.

Львівський BookForum – це книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль, який відбувається щоосені у Львові з 1994 року. За цей час фестиваль охопив понад 2500 унікальних авторів з 43 країн, а також 15 000 фахівців книжкової галузі. 

Додамо, що інший літературний проєкт «Українська книжкова поличка» запрацювала вже у 18-ти країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Близького Сходу, а скоро книжки для українських дітей з’являться і в Африці.