28 лютого у Львові можна завітати на художньо-документальну фотовиставку «Розлам Харків» про урбаніцид — цілеспрямоване знищення міста: руйнацію цивільних об’єктів, терористичні дії проти мирного населення.

Відкриття відбудеться о 19:00 в Артцентрі «Дзиґа» на вулиці Вірменська, 35.

Мета виставки — показати руйнацію другого за розміром міста України через жорстокість та амбіційність російського диктатора, зазначають організатори.

Афіша виставки / maidan.org.ua

Світлини були зроблені в період з 12 березня 2022 року до 12 лютого 2023 року, на них зафіксовані злочини Росії. У Харкові зруйновано вже більше ніж 11 тисяч об’єктів інфраструктури: житлові будинки, школи, університети, лікарні, садочки, торговельні центри, ресторани та будинки культури.

Авторами фотографій є Катерина та Олексій Свід — команда воєнних документалістів Інформаційного центру «Майдан Моніторинг».

Також на виставці проходитимуть благодійні збори на потреби ЗСУ для Сергія Жадана («Авто для ЗСУ»), для воєнних документалістів ІЦ «Майдан Моніторинг» і ГО «Україна СОС». Під час відкриття Сергій Жадан зачитає свої вірші.

«Розлам Харків» уже експонували в Полтаві, Ужгороді, Бережанах, Збаражі, Варшаві, Мюнхені, Бонні, Празі й Лондоні.

  • 20 лютого в Києві відкрилась виставка до Дня Героїв Небесної Сотні та річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну — «Лютий: грані незламності».

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.