20 лютого в Києві відкрилась виставка до Дня Героїв Небесної Сотні та річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну — «Лютий: грані незламності».

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

«Боротьба почалася у 2014 році, але не була завершена до кінця. Вона продовжилася вторгненням росіян. Вона продовжується у 2023 році. Плани кремля стосовно бліцкригів, як це було в Будапешті, Празі чи Кабулі, тут не мали успіху. Українське суспільство зробило свій вибір у 2014 році. Важливо про це говорити», — сказав Олександр Ткаченко.

Лютий 2014 та 2022 років став символом незламності й боротьби народу за незалежність і європейське майбутнє України. Події, які відбувалися тоді в Києві, нерозривно пов’язані між собою. Небажання українців миритись із перетворенням країни на колонію Росії переросли в протестний рух на майдані Незалежності, зазначили в МКІП. 

Основний акцент виставки — битва за Київ 2022 року. Захід проходить у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану. Вхід вільний.

Організаторами є Центр досліджень воєнної історії Збройних сил України спільно з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського й Національним музеєм Революції Гідності.

  • Австрійська Федеральна залізниця (ÖBB) на знак солідарності до роковин повномасштабного російського вторгнення, надає безплатний проїзд для ВПО з України з місць їх проживання до Відня та у зворотному напрямку.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.