1 травня на базі Лозівського територіального медичного об’єднання відкрилося реабілітаційне відділення. До закладу можуть звертатися мешканці громади, прилеглих населених пунктів та внутрішні переселенці.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Начальник ХОВА зазначає, що у реабілітаційному відділенні передбачені 20 ліжок для пацієнтів. Також там працюють 20 фахівців з мультидисциплінарної команди.

«Протягом лютого-березня 2024 року 18 фахівців реабілітаційного відділення взяли участь у тренінгах і отримали сертифікати в межах проєкту «Зміцнення спроможності надання послуг фізичної реабілітації в Україні» за підтримки МОМ, яка входить до системи ООН», – розповів Олег Синєгубов.

Усього з бюджету територіального медичного об’єднання витратили 7 мільйонів гривень на ремонт та закупівлю медичного обладнання, меблів та устаткування.

У рамках співпраці з благодійним фондом «Пацієнти України» до центру додатково надійшло обладнання на суму 2,2 мільйона гривень. Крім цього, для потреб відділення придбали партію устаткування на майже 1 мільйон гривень, що були спрямовані з обласного бюджету.

Читайте також

  • Станом на 1 травня 2024 року у Харкові зареєстровані 197,7 тисячі внутрішньо переміщених осіб.
  • 1 травня енергетики заживили 1748 абонентів у Харкові та прилеглих районах, які знеструмлювалися внаслідок російських обстрілів.