Вже після відновлення стався новий обстріл, який залишив частину однієї з громад без світла.

У Куп’янському районі енергетикам вдалося відновити високовольтну лінію, пошкоджену внаслідок обстрілів. Про це повідомили у Харківобленерго.

«Це дало змогу заживити понад 9500 споживачів у 34 населених пунктах Куп’янського району, які були знеструмлені станом на ранок», – ідеться в повідомленні.

Пізніше, за інформацією Харківобленерго, вже після відновлення електропостачання стався новий обстріл, внаслідок якого без світла залишилася частина Великобурлуцької громади.

У Золочівській громаді фахівці місцевого РЕМ відремонтували повітряні лінії, через пошкодження яких без світла залишилися села Івашки та Світличне. Фахівцям вдалося заживити майже 150 знеструмлених домоволодінь.

Внаслідок обстрілу в ніч на 17 лютого поблизу Великого Бурлука були знеструмлені дві високовольтні лінії. Через це без світла залишилися 570 споживачів сіл Чорне, Малий Бурлук, Курганне, Довжанка. Протягом вихідних енергетики змогли відремонтувати лінії та заживити всіх знеструмлених абонентів. Усього на Харківщині без  світла залишаються 25,6 тисячі точок обліку.

Читайте також

  • На Харківщині без світла внаслідок обстрілів перебувають майже 20 тисяч споживачів.
  • З-під завалів будинку в Куп’янську дістали загиблу людину