Головна ялинка країни буде штучною, 12 метрів у висоту, прикрашена енергозберігаючими гірляндами, які світитимуться від генератора, пише у Telegram-каналі міський голова столиці Віталій Кличко.

Неподалік від генератора плануємо встановити точки для підзарядки телефонів та інших гаджетів. Після свят бізнес, який надає генератор та забезпечить його роботу, обіцяє передати цей генератор військовим.

Головну ялинку встановлять на Софійській площі. Місто не витрачатиме коштів, новорічну красуню та прикраси для неї надасть бізнес та меценати.

Оздоблена ялинка буде прикрасами минулих років. 1000 іграшок, а саме кулі синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів надасть компанія «Глобал Декор». Верхівку ялинки прикрашатиме герб України.

Нижня частина ялинки буде оформлена стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни.

Масових розважальних заходів, фудкортів, ярмарків, атракціонів на Софійській площі не буде.

  • Київське метро облаштують USB-зарядками, проте можливість підзарядити мобільні телефони та інші гаджети буде спочатку на 19 станціях столичного метрополітену.
  • Столиця розгорнула роботу понад 400 пунктів обігріву. Більшість із них облаштовані в школах та інших установах соціальної сфери міста.

Як гадаєте, чи доречно ставити ялинку під час війни? Діліться думками у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.