Фотокнига являє собою збірку фотографій Максима Левіна, Олександра Глядєлова, Максима Дондюка та Маркіяна Лисейка, зроблених під час Іловайській операції, коментують у МКІП.

У виданні опубліковано фотографії – свідоцтва подій першого штурму Іловайська 10 серпня, висування батальйону «Донбас» до села Осиково 14 серпня, бойових дій та обставин перебування українських сил в Іловайську 17 – 29 серпня (зачистка села Грабське, вхід в Іловайськ, бої в місті, спроба прориву з оточення).

У Києві презентували фотокнигу робіт Максима Левіна, Олександра Глядєлова, Максима Дондюка та Маркіяна Лисейка, присвячену подіям Іловайській операції / t.me/mkipu

Ця книга – є трибьютом пам’яті Макса Левіна, а також тих, хто загинув у цій трагічній операції, додає міністра культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко / t.me/mkipu

Зазначимо, що документаліст і фотограф Макс Левін  був убитий російськими військовими 13 березня 2022 року біля села Мощун на Києві під час документування злочинів окупантів. Більшість його документальних проєктів пов’язані з війною в Україні. «Кожен український фотограф мріє зробити фото, яке зупинить війну», – пояснював журналіст.

Олександра Глядєлов – український фотограф-документаліст / t.me/mkipu
  • Фотопроєкт ужгородця Михайла Дороговича «Культурний етнос Закарпаття» здобув срібло New York Photography Awards.
  • Світлини українських фотографів серед найкращих фото року The Guardian.
  • За версією цієї ж британської газети Євген Малолєтка став найкращим фотографом 2022 року. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.