Станом на 14:16 годин 11 квітня рух метро в Харкові знову призупинено. Раніше міський голова Ігор Терехов повідомляв, що рух потягів відновили з інтервалом близько 20 хвилин.

Про це повідомила пресслужба метрополітену.

«Не вистачає напруги в електромережах, бо маємо дуже серйозні руйнування трансформаторних підстанцій та ТЕЦ у Харкові та області. Тому працюють, як і раніше, графіки відключень електроенергії», — сказав міський голова Ігор Терехов у етері телемаратону.

У міськраді зазначили, що наземний міський громадський транспорт курсує в режимі блекауту за тимчасовою схемою руху. Фахівцям вдалося частково запустити рух на трамвайних та тролейбусних маршрутах міста. На лінію вийшли 58 тролейбусів за маршрутами №1, 3, 7, 13, 25, 45, 46, 51, 52, 53, 60. Також відновили роботу 13 трамваїв на маршрутах №7 та №20. Найближчим часом планується запустити трамвайний маршрут №12. Крім електротранспорту, Харковом курсує 111 автобусів за 39 маршрутами.

Близько 5 ранку рух харківського метрополітену був припинений через відсутність електропостачання після обстрілів російськими військами.

Станом на 11:25 внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури 11 квітня близько 240 тисяч абонентів у Харківській області залишились без електропостачання.

Нагадаємо, близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області. Постраждалих наразі немає. У місті та області фіксують перебої з електропостачанням.

За словами заступника керівника Офісу Президента Олексія Кулеби, російські військові завдали понад 10 ракетних ударів лише по Харкові.

«Найскладніша ситуація в Харківській області. Там більше 10 ракетних ударів лише по місту. Країна-терорист намагається знищити інфраструктуру Харкова та залишити місто в темряві. Наразі вже є перебої з електрикою в області — більше 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання», — зазначив Кулеба.

Міненерго у мільярдах оцінює збитки для енергосистеми Харківщині внаслідок ракетного обстрілу.