Харківське комунальне підприємство «Центральний парк» планує поточний ремонт та технічне обслуговування фонтанів за 450 тисяч гривень. Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 61023, Україна, Харківська область, місто Харків. Строк виконання: 01 квітня 2024.

Код закупівлі – ДК 021:2015: 50510000-3 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів

У додатку 2 вказано, що роботи планують виконати на трьох фонтанах:

Фонтан 1
1Монтаж системи контролю рівня долив/переливпослуга1
2Заміна засипки та сервісне обслуговування фільтрапослуга3
3Сервісне обслуговування УФ установкипослуга3
4Сервісне обслуговування станції дозування хімічних реагентівпослуга1
5Калібрування дозуючої станціїпослуга1
6Сервісне обслуговування щита керування фонтанупослуга1
Фонтан 2 
1Ревізія/сервіс системи контролю рівня долив/переливпослуга1
2Сервісне обслуговування УФ установкипослуга2
3Сервісне обслуговування станції дозування хімічних реагентівпослуга1
4Калібрування дозуючої станціїпослуга1
5Сервісне обслуговування щита керуванняпослуга1
Фонтан 3 
1Монтаж системи контролю рівня долив/переливпослуга1
2Сервісне обслуговування щита керування фонтанупослуга1

Додатково надається перелік матеріалів та запасних частин  для поточного ремонту та технічного обслуговування.

Журналіст Ґвари намагався отримати коментар щодо цієї закупівлі та зателефонував за номером, вказаним у тендері, однак відповідь від контактної особи Тетяни Яковенко отримати не вдалося.

Про парк

Торік колишній «Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького» в Харкові перейменовували двічі – спочатку він став «Центральним парком культури та відпочинку», а вже у серпні 2023 року отримав сучасну назву – «Центральний парк».

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року і по цей час не працюють атракціони через ризик обстрілів. Парк неодноразово ставав ціллю для російської артилерії та ракет. Внаслідок російських обстрілів зруйновані та пошкоджені 20 атракціонів.

7 лютого 2023 року ракета С-300 влучила в землю на території тоді ще парку Горького. Поранених внаслідок ракетного удару немає. Тоді на місці влучання ракети утворилася вирва.

На цю тему

У Харкові скасували тендер на капітальний ремонт будинку за 217,5 млн грн. Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту ЖКГ Харківської міської ради скасувало публічну закупівлю щодо капітального ремонту та реставрації житлового будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60, повідомляє Ґвара Медіа.

«У вас свята, у нас війна»: як у Харкові проходять мітинги «Гроші на ЗСУ». Восени 2023 року — у відповідь на повідомлення ЗМІ про недоцільне використання місцевих бюджетів — Україною прокотилася хвиля мітингів «Гроші на ЗСУ». Під таким гаслом активісти щосуботи виходять під стіни міських рад, аби ті виділяли більше коштів на потреби військових. Ці акції розпочалися в Одесі та Києві, згодом ініціативу перейняли й інші міста.