У Харкові усувають наслідки обстрілу в центральній частині міста — фото

Дар'я Левченко - 07 Квітня 2024 | 16:52

Росіяни завдали ударів КАБами та ракетами С-300 по цивільній інфраструктурі.

Внаслідок обстрілу Харкова вдень 7 квітня постраждало четверо людей. Один чоловік отримав уламкові поранення. Троє жінок звернулись до медиків із гострою реакцією на стрес. Від госпіталізації відмовились.

За словами міського голови Ігоря Терехова, армія РФ завдала чотирьох ударів по центральній частині міста та Індустріальному району. Зафіксовано влучання двох керованих авіабомб та двох ракет С-300.

Пошкоджені вікна, фасади житлових будинків, гаражні приміщення, транспортні засоби, навчальний заклад та інше.

Наслідки обстрілу центральної частини Харкова 7 квітня / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа
Наслідки обстрілу центральної частини Харкова 7 квітня / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа
Наслідки обстрілу центральної частини Харкова 7 квітня / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа

На місці мешканці пошкоджених будинків разом з комунальниками та рятувальниками усувають наслідки обстрілу.

«У мене донька з онуком гуляли тут. Їй прийшло сповіщення про тривогу і вона пішла разом з дитиною до укриття. Дружина отримала гостру реакцію на стрес, їй медики надавали допомогу. Донька у шоці, добре, що онук ще маленький і не розуміє. Щойно вони підійшли, стався приліт. Ми залишились без машини, згорів наш гараж. Головне, що всі живі», – розповів один з жителів постраждалих будинків Володимир.

Донька Володимира після оголошення повітряної тривоги разом із собою в укриття забрала й інших дітей з майданчика, які гралися на ньому, чим врятувала їх від можливих поранень внаслідок вибуху.

Один з них – хлопчик Костя, після влучання батько одразу побіг його шукати. Каже, що вдячній своїй сусідці за те, що завела усіх дітей у безпечне місце.

«Я був вдома на момент прильоту. Після вибуху одразу побіг шукати сина, на майданчику його не знайшов, потім почув другий вибух. Дякую сусідці, що вона завела усіх дітей з майданчика до укриття щойно почула тривогу. Бо вони могли постраждати від уламків та скла, яке летіло з вікон», – поділився чоловік.

Зараз фахівці обстежують дахи та усувають наслідки обстрілу. Окрім цього неподалік зафіксовано влучання у приватний будинок.  В Індустріальному районі зазнав пошкоджень промисловий об’єкт, там спалахнула пожежа. На місці працювали пожежники.

Читайте також

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.