Наразі без світла у місті перебуває до 200 тисяч абонентів.

Про це у ранковому зведенні повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Увечері 24 березня у ХОВА опублікували графік погодинних відключень світла, який працюватиме з 25 по 31 березня у Харкові та області.

У районах Харкова світло буде відсутнє:

  • Шевченківський та Київський райони: з 9:00 до 15:00.
  • Слобідський, Основянський райони: з 15:00 до 21:00.
  • Салтівський, Немишлянський, Індустріальний райони: з 21:00 до 03:00
  • Холодногірський, Новобаварський райони: з 03:00 до 9:00. 

В області відключення стосуватимуться деяких територіальних громад. Так, у Мереф’янській та Люботинській громадах світло буде відсутнє з 9:00 по 11:00. Зміївську та Балаклійську відключатимуть з 11:00 до 13:00. Чугуївську та Ізюмську громади – з 13:00 до 15:00. У Богодухівській та Дергачівській громадах світла не буде з 15:00 до 17:00.

Графік відключення світла / Фото: Харківобленерго

За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, фахівці продовжують ліквідовувати наслідки прильотів, цілодобово ремонтувати інфраструктуру після обстрілів ворога.

24 березня у «Харківобленерго» почали застосовувати графіки аварійних відключень, повідомив прессекретар підприємства Володимир Скічко. Він зазначив, що наразі триває коригування графіків, враховуючи складну ситуацію в електричних мережах Харківщини. Пізніше у компанії опублікували графіки відключення світла у Харкові та районах області.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов сказав, що без світла у Харкові перебуває до 200 тисяч споживачів. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків обстрілів.

За вихідні у місті неможливо повністю відновити енергопостачання після російської атаки на енергетичну інфраструктуру Харкова та області, сказав міський голова Ігор Терехов.

Очільник Міненерго Герман Галущенко також зазначив, що для прискорення робіт до регіону направлено бригади енергетиків і з інших областей.

Вранці 25 березня у Харкові запрацював метрополітен. Інтервал руху потягів 20 хвилин, працюють усі станції.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працює електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Читайте у фоторепортажі Ґвара Медіа, як живе Харків під час блекауту.