У Харкові запроваджують експериментальний проєкт для підтримки ВПО, які через бойові дії або тимчасову окупацію опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомила пресслужба Харківської міської ради.

У межах проєкту переселенцям нададуть притулок підтриманого проживання та стаціонарний догляд на базі трускавецького санаторію «Батьківщина» та миргородського санаторію «Слава». Крім того, може надаватися послуга соціальної адаптації.

Потрапити на проєкт мають люди похилого віку та люди з інвалідністю із числа ВПО, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у тому числі під час обов’язкової евакуації, або які мають зруйноване або непридатне для проживання житло, яке було пошкоджене внаслідок бойових дій.

Проєкт триватиме до 31 грудня 2024 року. Детальну інформацію можна отримати в управліннях соцзахисту населення за посиланням.

Нагадаємо, що в Харкові станом на 1 лютого 2024 року зареєстровано 194,4 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Це люди переважно з Харківської та Донецької областей.

Читайте також