12 березня з 9:30 до 14:30 буде припинено рух тролейбусів на бульварі Богдана Хмельницького на ділянці від проспекту Героїв Харкова до проспекту Олександрівського.

Про це повідомила пресслужба Харківської міськради.

Там зазначили, що причиною тимчасового обмеження руху електротранспорту стануть роботи з санітарної обрізки дерев, які проводитимуться на зазначеній ділянці.

На час виконання робіт тролейбус №7 курсуватиме за зміненим маршрутом: розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня» – вул. Дванадцятого Квітня – пр. Олександрівський – вул. Садовопаркова – вул. Харківських Дивізій – пр. Героїв Харкова – ст. м. «Армійська» – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня».

Рух тролейбуса №25 на цей період буде повністю припинений.

Харківський екоактивіст Артем Приходько чотири рази пробував зареєструвати петицію проти «омолоджувального» обрізання дерев у Харкові на сайті міської ради, але невдало. За словами Приходька, жодна його петиція не з’явилася на сайті попри те, що була подана за правилами. Адміністрація сайту пояснює, що це через DDoS-атаками. «Обрізання дерев під стовбур, так зване «омолодження», шкодить зеленим насадженням, є порушенням чинного законодавства та ставить під загрозу існування дерев у місті», — пише Приходько.

Нагадаємо, з 7 грудня в Харкові перекрили для автотранспорту частину вулиці Мироносицька, у зв’язку відновленням трамвайних колій.

Читайте також

  • Харківська міськрада оскаржує провадження активістки щодо демонтажу трамвайних колій на вулиці Весніна
  • Переваги та недоліки трамваїв: досвід Європи та Харкова