Водночас 1741 ФОП протягом січня-лютого припинив свою діяльність.

У Харкові з початку 2024 року зареєстрували ФОП для відкриття власної справи 2060 осіб. Про це повідомили у Харківській міській раді.

За інформацією Головного управління ДПС у Харківській області, з початку року 116 підприємців, переважно з деокупованих територій, обрали Харків як нову локацію для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу. 

Однак за цей же час припинили діяльність 1741 ФОП, а 112 бізнесів перемістилися з Харкова в іншу область.

За даними міськради, станом на 1 березня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала майже 118,4 тисячі осіб. 

Нагадаємо, нещодавно Ігор Терехов провів зустріч з бізнес-лідерами міста. Під час зустрічі він наголосив, що окрім пільг для підприємців, також важливо посилити захист неба.

Під час зустрічі з журналістами начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що перш за все захищатимуть критичну інфраструктуру. «Питання по С-300 залишається, бо 40 секунд – це досить незначний час. У деяких систем час наведення 30 секунд на ціль», — сказав Синєгубов.

Раніше Терехов вже заявляв, що «закрити небо над Харковом вкрай важливо». За його словами, міська влада торік перерахувала понад пів мільярда гривень на потреби військовим, у тому числі для ППО та організації мобільних груп для боротьби з «шахедами».

Читайте також