Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста Харкова «Шляхрембуд» проводить публічну закупівлю на придбання фарб для дорожньої розмітки за понад 28 млн грн, про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

Нині єдиний учасник тендеру ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» очікує рішення. Підприємство подало пропозицію на 28 003 770 грн, тоді як очікувана вартість була 28 369 577,20 грн.

Скриншот з Prozorro

За ці кошти для дорожньої розмітки планують придбати:

  • 13 000 кг червоної фарби;
  • 25 000 кг чорної фарби;
  • 500 кг синьої фарби;
  • 200 000 кг білої фарби;
  • 2 000 кг жовтої фарби;
  • 2 080 кг двокомпонентної епоксидної білої фарби.

Загальний обсяг постачання товарів – 242 580 кг фарби, які мають бути упаковані у щільно закритій тарі (відро або фляга), але не більш 30 кг. Епоксидна фарба має бути упакована у щільно закритій тарі не більш 25 кг та з затверджувачем (додатковим наповнювачем) щодо пропорції змішування 25:1, у щільно закритій банці.

Про компанію, яка претендує на перемогу в тендері ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп»

ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» зареєстрована наприкінці грудня 2022 року, має статутний капітал у 500 гривень. Підприємство зареєстрував Сергій Секо, проте станом на цей час його кінцевим бенефіціаром є Ігор Ісаєв з Полтавщини.

У ТОВ 72 види економічної діяльності, наприклад – виробництво електроенергії, виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, будівництво залізниці, метро, мостів і тунелів, а також діяльність з дизайну та ветеринарна діяльність.

Підприємство здебільшого брало участь у 2023-2024 роках у тендерах Управління ЖКГ виконкому Полтавської міської ради та в громадах Полтавщини. Переможних лотів – 26, загальна сума отримана від виграних публічних закупівель становить майже 23 млн грн.

ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» стало відомим після того, як виграло тендери на 3,8 та 6,7 млн грн на завершення ремонту зупинок у Полтаві. За даними інтернет-видання Полтавщина, станом на квітень 2024 року ремонтні роботи не почали, а прокуратура звернулася до суду, щоб скасувати договори підрядів на ремонт зупинок, які міське УЖКГ уклало майже чотири роки тому.

На початку лютого 2024 року Полтавський окружний адмінсуд задовольнив клопотання Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби щодо залучення як третьої сторони ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп», у розгляді позову Управління ЖКГ Полтавської міської ради щодо скасування висновку держаудиторів.

Цей документ стосується перевірки тендерної процедури закупівлі послуг на капітальний ремонт десятка зупинок в мікрорайоні «Левада» та в центрі Полтави. Перевіривши закупівлю, державні аудитори вирішили, що відбулися порушення під час подання документів тендерної пропозиції, тому зобов’язали УЖКГ скасувати договір з ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» на понад 6,5 млн грн. Це рішення управління житлово-комунального господарства оскаржувало в суді.

Читайте ще

У Харкові орендуватимуть трамваї за понад 3,3 млн грн без тендеру. КП «Жовтневе трамвайне депо» уклало угоду з ТОВ «Технології Електротранспорту» на оренду трамваїв з водіями та без на загальну суму в 3 340 800 грн. 

Компанія дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради ремонтуватиме шпиль альтанки Дзеркального струменя. Місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».