Через російську атаку на енергосистему Харківщини у багатьох мешканців міста немає опалення. Забезпечені теплом лише 40 тисяч абонентів завдяки модульним котельням.

Про це розповів міський голова Харкова Ігор Терехов.

На критичній інфраструктурі Харкова запустили альтернативні джерела живлення, завдяки чому у харків’ян починає з’являтися вода.

Також, за мера міста, по всьому місту працюють пункти видачі безкоштовних гарячих обідів та Пункти Незламності. Станом на 12:00 Пунктами Незламності скористалися 2917 людей.

Довідка

Вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення електроенергії не працює електротранспорт, світлофори.

Наземний транспорт працює в режимі блекауту, метро наразі функціонує тільки як укриття. 

Також унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.

Харківводоканал 22-23 березня подаватиме воду на зниженому тиску через необхідність відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських обстрілів.

Тимчасово знеструмлено Харків та інші населені пункти Харківського району, а також Первомайська громада Лозівського району. 

Частково без світла залишилися інші громади регіону — Красноградська, Олексіївська, Куп’янська та інші.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!