Це зменшить навантаження на пошкоджену енергосистему.

З 26 березня у Харкові завершиться опалювальний сезон. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За словами мера, це зменшить навантаження на енергетичну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок обстрілів 22 березня. Зокрема, температура повітря на вулиці сприятлива для відключення опалення.

«Чи не єдиним з можливих заходів для зменшення навантаження на енергосистему вбачається дострокове завершення опалювального сезону. Тільки це дозволить нам забезпечити електроенергією максимальну кількість споживачів та дати гарячу воду в житлові будинки», – зазначив Ігор Терехов.

Комунальні служби, повідомляє мер, спільно з енергетиками продовжують усувати наслідки обстрілу, щоб відновити електропостачання в житлових будинках. Частково вже вдалося заживити житлові будинки, однак дефіцит електроенергії в місті все ще відчутний.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працює електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Читайте у фоторепортажі Ґвара Медіа, як живе Харків під час блекауту.