До 1 вересня в Харкові планують побудувати ще 3–4 підземні школи.

Про це повідомив мер міста Ігор Терехов в ефірі нацмарафону.

За словами Терехова, школа розрахована на 450 учнів в одну зміну. Таких закладів хочуть створити ще.

Нагадаємо, що на початку квітня 2024 року завершили будівництво навчального закладу під землею в Індустріальному районі Харкова. Приміщення школи має 20 класних кімнат та розраховане на навчання 900 учнів у дві зміни.

Парти в класах можуть трансформуватися під зріст школяра, а отже за ними зможуть навчатися діти різних класів. У їдальні учні харчуватимуться по черзі, на різних перервах. На місці для школярів доступні різні напої, їжу готуватимуть на кухні сусідньої школи, а потім доставлятимуть її сюди.

Крім того, мер Харкова зазначив, що окрім підземних шкіл планують будувати підземні медзаклади. Наразі з міською адміністрацією очікують на субвенцію від держави щодо спеціальних укриттів у медичних установах.

Читайте також

Нині триває будівництво двох «підземних шкіл» у Харківській області — у Люботині та Коротичі. Повністю завершити роботи в укритті в селі Коротич у передмісті Харкова планують навесні 2024 року. За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, вартість робіт у Коротичі складає 99,1 млн грн.