Пресофіцерка Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олена Родіна зазначила, що видавати повістки у спортивних залах законно.

«Так, ми маємо право видавати повістки у спортивних залах», — сказала у коментарі Ґвара Медіа Олена Родіна.

Родіна також додала, що не має інформації про наказ працівникам ТЦК вручати повістки у спортзалах.

Що передувало?

Днями в Закарпатській області представники ТЦК та СП навідалися у спортзали, де вручили повістки присутнім там чоловікам. Свої дії вони називають цілком законними. Про це повідомили в ОТЦК та СП Закарпатської області.

«У зв’язку з певним суспільним ажіотажем навколо вручення повісток особам призовного віку у спортивних, відпочинкових та інших закладах інформуємо про наступне. На нашу думку, ті чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються у спортивних залах або розважаються у відпочинкових комплексах не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону і б’ють ворога», — йдеться в повідомленні.

Читати також:

У Мінцифри запевнили, що повістки через «Дію» не видаватимуть. Однак готують єдиний електронний реєстр військовозобов’язаних.

Відстрочка від мобілізації: питання до юриста. Хто має право на відстрочку, як її отримати та що робити, коли військкомат не приймає заяву — пояснює юристка.