У Дергачах Харківської області відкрили публічну бібліотеку україномовної літератури.

За словами організаторів, простір має стати місцем для зустрічей та спілкування містян. Бібліотека вже приймає відвідувачів, тож усі охочі можуть брати книги додому.

«Наш центр знаходиться всього у 20 км від кордону з росією, а Дергачі потерпали від обстрілів на початку повномасштабного вторгнення. Саме тому підтримувати та розвивати українське тут — наш обов’язок. І ми раді, що маємо друзів, які повірили в нашу ідею. За сприяння провідних українських видавництв — «Фоліо», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Ранок» та «Віхола» — нам вдалося зібрати чимало книг різних жанрів. Однак «задонатити» книжки та поповнити нашу бібліотеку можуть усі охочі», — зазначають організатори.

Публічна бібліотека працює на базі освітньо-культурного та волонтерського простору Гончаренко центр за адресою вул. Золочівський шлях, 7, каб. 8.

Аби допомогти бібліотеці та зробити внесок в українізацію Харківщини, організатори закликають писати на пошту Гончаренко центру [email protected]. Правило одне: без російської мови на полицях.

Гончаренко центр — недержавна всеукраїнська мережа безплатних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році.

Читайте також

  • У Дергачах для дітей зіграв британський композитор Найджел Осборн – фото.