За попередніми даними причиною виникнення пожежі стала необережність загиблого під час куріння.

Сьогодні вдень, 2 квітня, у приватному будинку в селі Олексіївка Лозівського району на Харківщині сталася пожежа. Всередині будинку рятувальники виявили тіло 43-річного чоловіка. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Харківській області.

«На момент прибуття пожежників вогонь охопив площу у 15 кв.м. Горіли домашні речі та меблі. Внаслідок пожежі загинув 43-річний чоловік, тіло якого вогнеборці відшукали в осередку пожежі», – ідеться в повідомленні.

Локалізувати пожежу рятувальникам вдалося о 13:37, а повністю ліквідувати о 14:19. На місці події працювала 1 одиниця техніки та 5 осіб особового складу ДСНС.

За попередніми даними причиною виникнення пожежі стала необережність загиблого під час куріння.

Куди звертатися у разі пожежі?

  1. Телефонуйте за номером 101.
  2. Повідомте диспетчеру: розташування пожежі (наприклад, найближчий населений пункт, орієнтири), розмір та інтенсивність пожежі, наявність людей поблизу, наявність води та інших засобів гасіння пожежі.
  3. Ідіть у безпечне місце, якомога далі від вогню.
  4. Попередьте інших людей про пожежу.

Читайте також

  • В Індустріальному районі Харкова по провулку Івана Каркача сталася пожежа, співробітники ДСНС врятували 60-річного чоловіка.
  • Комунальники міста повністю усунули пошкодження, спричинені російським обстрілом безпілотниками у Слобідському районі в ніч 11 березня.
  • У Харківській області були окупованими 30% територій. Після звільнення ці території є потенційно забрудненими. Зараз у на Харківщині працюють 30 піротехнічних розрахунків ДСНС з різних регіонів країни.