6 та 7 квітня у Кегичівці та Валках відкрили мобільні студії звукозапису для підлітків та молоді. Проєкт отримав назву «Контента». Він реалізується у місцевих молодіжних центрах.

Про це повідомляє Харківська обласна військова адміністрація.

У студіях молодь може займатися індивідуально, проводити групові заняття та лекції, записувати вокал та музичні інструменти, знімати відеоблоги та подкасти. Як зазначили в ХОВА, для них закупили мікрофони, студійні монітори та навушники, камери з об’єктивами, звукові карти, карти захоплення зображення, комп’ютери, контроллери, софтбокси, стійки, штативи, а також ліцензійні цифрові сервіси Ableton та Native Instruments для професійної роботи зі звуком. 

«Контента» працюватиме за графіком молодіжних центрів — молодь та діти можуть безплатно скористатись усім обладнанням у відповідні робочі години.

«У “Контенті” учасники можуть реалізовувати своє право на самовираження, розвивати власні проєкти та досліджувати українську музичну традицію. Заняття у студії також сприяють психоемоційній підтримці, підвищенню соціальної згуртованості та поліпшенню ментального здоров’я молоді, спонукаючи її до співтворчості», — зазначили в ХОВА.

Обладнання, яке можна використовувати у студіях звукозапису.
Обладнання, яке можна використовувати у студіях звукозапису. Фото: Харківська ОВА

Читайте також

  • До 1 травня в Харкові планують відкрити філію платформи «Зроблено в Україні». Загалом планують створити по офісу в кожному районі області.
  • У Харківській області працюють пункти незламності на базі станцій ДСНС, куди можуть звернутися місцеві мешканці.