У Харківській області працюють пункти незламності на базі станцій ДСНС, куди можуть звернутися місцеві мешканці.

Про це повідомив речник ДСНС у Харківській області Євген Василенко у коментарі Ґвара Медіа.

«Це саме ті пункти незламності, які працюють на базі ДСНС. Люди там можуть підзарядитися, вони можуть випити чаю, піймати зв’язок тощо», — сказав Василенко.

Загалом в Харківській області розгорнуто 921 пункт незламності. З них працює 895: 456 створені військовими адміністраціями й органами місцевого самоврядування, 61 — підрозділами ДСНС, 12 — на базі залізничних вокзалів, 366 — на об’єктах бізнесу. Ще 26 пунктів незламності перебувають у готовності до відкриття. Всі вони облаштовані та на 80% забезпечені інтернетом і засобами опалення.

У Пунктах можна обігрітися та зарядити гаджети, розігріти їжу та отримати необхідну інформацію. Вони обладнані генераторами, інтернетом, опаленням та місцем для відпочинку. Прифронтові Пункти незламності в Куп’янському районі обладнали 9 терміналами Starlink, сказав Синєгубов.

149 Пунктів незламності працюють цілодобово, 748 – за графіками. Найближчий Пункт можна знайти на сайті або за допомогою мобільного застосунку «Дія». З початку повномасштабної війни Пунктами скористалися понад 200 мешканців області, зазначив посадовець.

У застосунку «Дія» оновили мапу Пунктів незламності. Вона розміщена на головному екрані застосунку, зазначають у Мінцифрі. Можна залишати відгуки про роботу пунктів, а також фільтрувати їх за параметрами Відчинено зараз, Доступно для людей з інвалідністю та Зручності.

Читайте також