Майже 500 книг з України представлено в каталозі Франкфуртського книжкового ярмарку. Колекція буде відкрита до вересня 2023 року. 

Пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Україні розповідає, що колекція Books from Ukraine – це каталог українських видань, рекомендованих до перекладу на іноземні мови, представлений у каталозі Frankfurt Rights та доступний іноземним видавцям.

Українські книжки будуть представлені на безоплатній основі. 

«До колекції увійшли видання 46 видавництв, що зголосилися працювати на національному стенді України на Франкфуртському книжковому ярмарку. Протягом року видавці матимуть можливість оновити видання та представити більш актуальні книжки увазі потенційних іноземних партнерів, які можуть зацікавитися їхнім перекладом», – йдеться у повідомлені. 

У колекції Books from Ukraine увійшли видання різних жанрів та тематики, зокрема, видання, присвячені російсько-українським війнам та наслідкам сусідства з державою-агресором. 

Усі книги українських видавців на платформі Frankfurt Rights (загальний фільтр – Ukraine) можна знайти за посиланням.  

Також зазначається, що кураторами програми українського стенда на Франкфуртському книжковому ярмарку є Український інститут книги та Goethe-Institut в Україні.  Це частина комплексного пакету заходів, на які Міністерство закордонних справ Німеччини виділяє кошти з додаткового бюджету на 2022 рік.

Нагадаємо, що у США вийде фотокнига про війну в Україні «Невблаганна мужність: Україна і світ у стані війни».