З 1 червня у Харкові запустять дитячу Малу Південну залізницю. Вона працюватиме до 29 жовтня, повідомила прессекретарка регіональної філії «Південна залізниця» Ірина Гаманенко.

Графік роботи

Цей сезон стане 83-ім для дитячої залізниці в Харкові. Потяги курсуватимуть за графіком:

  • Вихідні – з 11:00 до 15:30;
  • Робочі дні – згідно з попередніми груповими замовленнями.

Вартість квитка

  • для дорослих – 39 грн;
  • для дітей від 3 до 12 років – 20 грн.

«Під час першого дня роботи гості й вихованці дитячої залізниці подорожуватимуть поїздами Малої Південної, а також зможуть відвідати музей історії дитячої залізниці Мала Південна. Початок заходу об 11.00», – йдеться у повідомленні.

Про залізницю

Нагадаємо, Мала Південна залізниця знаходиться у Харкові на Сумській, 81. Її протяжність становить 3,6 км. У структурі є дві станції — Парк і Лісопарк, одна платформа — Меморіал.

Харківську дитячу залізницю було відкрито 8 листопада 1940 року. Під час Другої світової війни “Мала Південна” була повністю зруйнована. Друге її народження відбулося 5 серпня 1945 року. У 2022 році через широкомасштабне російське вторгнення Харківська дитяча залізниця не працювала.

Читайте також:

  • Українці проголосували за нову назву «Південної залізниця», обрали «Харківська». Про це свідчать результати опитування в застосунку «Дія». Загалом у голосуванні взяли участь 860,4 тисячі користувачів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.