У заході брали участь три групи – дві з бігу та одна зі скандинавської ходи. Понад 300 учасників мали подолати 5 кілометрів.

Джерело: Харківська ОВА

Організувати забіг зголосився Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Попередній захід провели у Полтаві, тепер планують організувати аналогічні події в інших регіонах України.

У Харкові відбувся перший забіг за час повномасштабної війни / Фото: Харківська ОВА

«Локацію для забігу обрали поруч з укриттям, на місці чергували правоохоронці, за станом спортсменів стежили медики», — розповіли у Харківській ОВА.

У Харкові відбувся перший забіг за час повномасштабної війни / Фото: Харківська ОВА

Зазначимо, що станом на січень 2023 року за даними міністра молоді та спорту України та президента НОК України Вадима Гутцайта на Харківщині кількість пошкоджених або зруйнованих об’єктів спортивної інфраструктури складає 46, а більшість харківських спортсменів тренуються поза межами рідного регіону та країни.

Харків — одне з найбільш пошкоджених міст внаслідок збройної агресії РФ. Сильно постраждала, зокрема, і спортивна сфера: обстрілами зруйновано та пошкоджено 11 об’єктів спортивної інфраструктури в місті. Ґвара підготувала матеріал про всі пошкоджені чи зруйновані спортивні арени Харкова.

Читайте ще

Бокс попри війну: в харківському метро пройшов турнір, присвячений Героям Харкова. У змаганні взяли участь боксери з різних регіонів країни, які представляли Олімпійську збірну України, а також військовослужбовці.