Вчора, 13 квітня, у Харкові відбулося відкриття музичного фестивалю KharkivMusicFest-2023. Головною подією концерту став виступ української скрипальки Богдани Півненко у супроводі оркестру харківських музикантів.

Програма концерту об’єднала «Пори року» українських композиторів Золтана Алмаші і Олександра Гоноболіна та знамениті «Пори року» Антоніо Вівальді й «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли.

Виступ Богдани Півненко на відкритті KharkivMusicFest / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа

Минулого року концерт фестивалю відбувся на одній зі станцій харківського метро «Історичний музей», цьогоріч він відбувся у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка. Відмінною рисою цьогорічної програми є те, що на фестивалі звучатимуть твори переважно українських музикантів та композиторів.

Відкриття KharkivMusicFest / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа

«Ми спостерігаємо зміни в різних галузях культурного життя: повалення старих кумирів в музиці й літературі та появу нових імен», — зазначив президент фестивалю Сергій Політучий.

Виступ Богдани Півненко на відкритті KharkivMusicFest / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа

20 квітня та 5 травня в рамках фестивальної програми в залах Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського пройдуть камерні концерти «Музика спротиву і надії». Фестиваль триватиме з 13 квітня по 30 червня.

Відкриття KharkivMusicFest / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа
  • KharkivMusicFest 2023: у Харкові проведуть фестиваль класичної музики

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.