Жителя Щасливого Ізюмського району судитимуть за колабораціонізм. Під час окупації 45-річний чоловік надавав росіянам необхідні матеріали для будування блокпостів.

Джерело: Харківська обласна прокуратура.

За даними слідства, він був негативно налаштованим до представників українських органів влади, правоохоронців та військових Збройних Сил України. Наразі до Дзержинського районного суду в Харкові направлено обвинувальний акт щодо чоловіка за фактом колабораційної діяльності.

«Він надавав російським військовим старі шини, бетонні стовпи та деревину для будування блокпостів. До того ж він сам ці матеріали возив окупантам на власному тракторі», — зазначили у відомстві.

Правоохоронці затримали колаборанта в лютому цього року. Нині він перебуває під вартою.

Читайте також:

  • Допомагав ворогу під’єднатися до електромереж: жителю Куп’янська оголосили підозру в колаборанстві. Підозрюваним виявися 48-річний чоловік, який за даними слідства, обійняв посаду «начальника Куп’янського РЕМ Державного унітарного підприємства “Харківенерго”».
  • Харків’янину, який публічно підтримував РФ, оголосили підозру. Слідством встановлено, що 56-річний чоловік в одному зі спортивних залів виступав за підтримку Росії.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!