Слідством встановлено, що 56-річний чоловік в одному зі спортивних залів виступав за підтримку Росії.

Немишлянська окружна прокуратура міста Харкова повідомила про підозру 56-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності.

Харків’янину, який публічно підтримував РФ, оголосили підозру / Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Правоохоронці з’ясували, що торік у листопаді місцевий житель в одному з харківських спортивних залів під час тренування почав сперечатися з іншими відвідувачами через політичні погляди.

Чоловік казав, що «Крим належать Росії», та мріє, щоб якомога швидше відбулось повне «освобождение Украины». Крім того, підозрюваний наголосив, що смерті українців — це «витрати війни».

Харків’янину загрожує позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.

Читайте також

З 24 лютого 2022 по 3 травня 2023 року суди за участі прокурорів Харківської області винесли 140 вироків у справах за колабораціонізм (ст. 111-1 ККУ) стосовно 142 осіб, відповіли на наш запит у Харківській обласній прокуратурі. Загалом, протягом повномасштабної війни про підозру повідомили 318 людям.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!