У Харківському регіональному центрі психологічної допомоги дітям працює Дитячий мультифункціональний центр «Спільно», який підтримує ЮНІСЕФ.

Тут є кімната для записів відеоуроків та подкастів. У Центрі створені всі умови для школярів, які змушені навчатися онлайн, але не мають необхідних засобів, зазначила Олена Зеленська.

Центр психологічної допомоги дітям у Харкові / Фото: kharkivoda.gov.ua
Цифровий навчальний простір / Фото: kharkivoda.gov.ua

Працює цифровий навчальний простір для дітей 6–12 років. Для них проводять заняття з математики, мови та природничих наук. Тут є комп’ютери, камери та інше обладнання, яке дозволяє створювати відео, подкасти, презентації. Студія доступна як для вчителів для проведення онлайн-занять, так і для молоді.

Команда психологів / Фото: kharkivoda.gov.ua

Ще в закладі працює команда психологів. Вони допомагають розвивати навички подолання стресу та переживати травматичні події за допомогою арттерапії, гри та інших методик.

Цифровий навчальний простір / Фото: kharkivoda.gov.ua
Цифровий навчальний простір / Фото: kharkivoda.gov.ua

Для батьків у Центрі створили коворкінг. Заклад знаходиться за адресою: вулиця Сумська, 54, з 10:00 до 19:00.

  • До Дня захисту дітей у Харкові відкрився Креативний хаб. Там для творчої молоді віком від 11 до 18 років проводитимуть заняття з різних видів мистецтва.

Свою роботу Креативний хаб розпочав ще у квітні цього року. Два місяці він працював у тестовому режимі. Офіційне відкриття відбулось 1 червня. Ідеологи проєкту – це харківські активісти Микита Лаптов та Луїза Алієва.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.