Усього на Харківщини до війни працювало понад 20 тисяч підприємств.

У Харківській області за час повномасштабного вторгнення були пошкоджені або зруйновані та припинили свою діяльність понад 7 тисяч підприємств. Про це повідомив Ґвара медіа голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

«Усього на Харківщині до повномасштабного вторгнення було 20 тисяч підприємств. За час війни припинили свою роботу понад 7 тисяч підприємств. Однак, 60% з них вже готові інвестувати кошти та відновлювати роботу на території Харкова та області», – розповів голова ХОВА.

Синєгубов зазначив, що на засіданні президії Конгресу регіональних і місцевих влад, де було озвучено унікальні умови для Харківщини, які є важливими для відновлення роботи підприємств на території області.

«Дуже важливими є рішення, що впроваджуватиме Міністерство економіки. Минулого тижня відбулося засідання президії Конгресу регіональних і місцевих влад, де було озвучено унікальні умови для Харківщини, зокрема, кредити під 1% і збільшення фінансування на більш ніж 150 млн грн для одного із суб’єктів», – повідомив він.

За словами голови ХОВА, усього в області зруйновано понад 30 тисяч об’єктів інфраструктури, з них понад 10 тисяч – житловий фонд.

Читати також:

  • На Харківщині сума збитків завданих інфраструктурі сягає $14,3 мільярда.
  • Харківська ОВА пропонує відкласти фінансування відновлення Циркунів — Найєм.
  • На Північній Салтівці проводять експертизу пошкоджених багатоквартирних будинків – Терехов.