За кількістю студентів, Харків посідає друге місце в Україні після Києва. Загалом у Харкові навчається близько 11% усіх студентів країни, повідомила нардепка Юлія Гришина.

«Харків був, є і, я впевнена, завжди буде студентським містом. Харків має цей статус завдяки тому, що посідає 2 місце після Києва за кількістю студентів. Протягом останніх років в місті та області навчалося приблизно 110-120 тисяч студентів», — зазначила Гришина.

Мер Харкова Ігор Терехов зауважив, що до початку повномасштабного вторгнення у місті навчалося близько 300 тисяч студентів з України та інших держав світу.

Міський голова Харкова Ігор Терехов / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

«Який у Харкова є науковий потенціал — це перш за все наші виші. Їх у нас близько 70, серед яких 17 університетів та 9 академій», — зазначив Терехов.

На думку Терехова, іноземним інвесторам слід перш за все розглядати можливості інвестування в місто через його людський та науковий потенціал.

Читайте також

Генеральний план відновлення Харкова, розроблений спільно з британським архітектором Норманом Фостером, передбачає населення міста 2,5 мільйона людей. Такої кількості населення хочуть досягти враховуючи й студентів з інших міст, що будуть навчатися у харківських вишах.