Французьке видавництво Editions Stock випустить збірку текстів українських письменників присвячені різним містам та регіонам країни.

Про це повідомив письменник Олександр Михед, тчий твір теж можна буде прочитати у книзі.

«Одночасно з французьким релізом збірка виходить також українською в Книголаві (і вже відкрите передзамовлення). Мій текст – ніжна розповідь про кішку і щеня, які змінили життя нашої родини до і під час повномасштабного вторгнення», – додає письменник.

Назва збірки – Hommage à l’Ukraine («Ода до України»). Це історії про 11 областей із 24 та про Крим. Українські автори розповіли про міста та села нашої країни, про краєвиди та людей, які тут творили, а також про речі, які є символічними для нас. Видання містить 240 сторінок та коштує 21.50 €. 

Обкладинка видання / facebook.com/oleksandr.mykhed

До речі, у Книголаві вже можна робити передзамовлення книжки. Перекладачі — Оксана Макарова, Маріанна Кіяновська, Віта Левицька.

Співавторами стали Любов Якимчук, Таіс Золотковська, Анастасія Левкова, Любко Дереш, Катерина Бабкіна, Володимир Рафєєнко, Борис Херсонський, Артем Чех, Олександр Михед, Петро Яценко, Ірена Карпа, Тарас Прохасько, Андрій Любка, Андрій Курков. 

Упорядковував Hommage à l’Ukraine французький письменник Еммануель Рубен. 

Нагадаємо, що у британському видавництві Thames&Hudson вийшла ілюстрована книжка про культурну спадщину України Treasures of Ukraine: Nation’s Cultural Heritage. Вона містить 220 ілюстрацій та 256 сторінок.