У британському видавництві Thames&Hudson вийшла ілюстрована книжка про культурну спадщину України Treasures of Ukraine: Nation’s Cultural Heritage. Вона містить 220 ілюстрацій та 256 сторінок. 

Про це повідомляє Читомо. 

«Ілюстрації демонструють усе: від скіфського золота, візантійських ікон і дерев’яних церков до золотокупольних соборів, шедеврів авангарду та політичного мистецтва після Помаранчевої революції, а також супроводжують тексти. Зразки народного мистецтва переплітають динамічний і незгасимий народний наратив України через книгу, надаючи візуальної фактури, а також відчуття живої історії нації», – пишуть на сайті видавництва.

У виданні Treasures of Ukraine: Nation’s Cultural Heritage або «Скарби України: культурна спадщина народу» передмову написав український письменник Андрій Курков. Його співавторами стали: Андрій Пучков, Крістіан Раффенспергер, Діана Клочко, Максим Яременко, Аліса Ложкіна, Мирослава М. Мудрак, Олександр Соловйов. Укладала все це – Вікторія Бурлака.

Обкладинка книги Treasures of Ukraine: A Nation’s Cultural Heritage / amazon.com

Книгу можна придбати на Amazon за 25.00 фунтів стерлінгів. Зазначається, що усі виручені кошти підуть до Українського PEN на допомогу українським авторам. 

Видавництво Thames & Hudson засноване у 1949 році. Назва компанії відображає її міжнародну присутність, зокрема в Лондоні та Нью-Йорку. Вони публікують книги в усіх категоріях візуальної творчості: мистецтво, архітектура, дизайн, фотографія, мода, кіно та виконавське мистецтво. Він також видає книги з археології, історії та популярної культури.